O NÁS


Stavbám sa venujeme už viac ako

20 rokov

Spoločnosť Gimos, s.r.o. je špecializovaná na profesionálnu dodávku a montáž sadrokartónových systémov, kazetových podhľadov, sadrových stierok a omietok. Od svojho založenia v roku 1997 sme sa zameriavali na poskytovanie špičkových služieb v tejto oblasti a nadobudli bohaté skúsenosti, ktoré nám umožňujú splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov. Okrem našich špecifických služieb sme hrdí na to, že dokážeme ponúknuť aj širokú škálu ďalších služieb, ktoré prispievajú k celkovému zlepšeniu interiéru a exteriéru vašich objektov.

SLUŽBY


Výstavba rodinných domov

Bez ohľadu na veľkosť projektu sa venujeme každému detailu, aby sme dosiahli vysokú kvalitu a spokojnosť našich klientov.

Rekonštrukcie bytov a domov

S dôrazom na kvalitu a efektivitu sa postaráme o to, aby vaše nové bývanie splnilo vaše očakávania.

Montáž drevených a laminátových podláh

Ponúkame kvalitnú montáž drevených a laminátových podláh, ktorá dodá vašim interiérom štýlový vzhľad a pohodlnú atmosféru.

Inštalácia obkladov a dlažieb

S našimi odbornými službami inštalácie obkladov a dlažieb prinášame do vašich kúpeľní, kuchýň a iných priestorov praktické a estetické riešenia.

Maľovanie (interiér, exteriér)

S použitím kvalitných farieb a správnych techník zabezpečíme profesionálny a esteticky príjemný vzhľad vášho domova alebo komerčného objektu.

Atypické riešenia interiérov

Sme otvorení novým výzvam a inovatívnym nápadom, a tak dokážeme vytvoriť unikátne a osobné prostredie, ktoré bude vyjadrovať váš štýl a preferencie.

NÁŠ CIEĽ

Našim hlavným cieľom je dosiahnuť vašu absolútnu spokojnosť a vytvoriť dlhodobé partnerstvo. Veríme, že naše dlhoročné skúsenosti a kvalifikovaný tím nám umožnia dosiahnuť vaše očakávania a premeniť váš projekt na skutočnosť.

TÍM ODBORNÍKOV


Martin Bajtoš

Nepoznám slová, nedá sa urobiť.

Marián Cehelský

Vaše želanie je naším rozkazom.

Jozef Filičko

Neuveriteľné zázraky do pár dní.

Filip Karabinoš

Staviame pre vaše sny a žijeme vašu víziu.

Ľubomír Bohuš

V každej stavebnej činnosti vidím príležitosť pre umenie.

Matúš Semaník

Naša práca je naším slovom a naša kvalita je našou zárukou.

Kontakt

GIMOS, s.r.o Sládkovičova 35, 083 01 Sabinov

IČO: 36790401

DIČ: 2022392504

Tel. číslo: 0908 981 593

Email: info@gimos.sk

Stránku vytvoril BASISTK